Loading

ФК "Струмска слава" загуби срещу лидера

Отбора на ФК "Струмска слава 1927" (Радомир) допусна загуба с 3:0 като домакин от лидерът в Югозападната "В" група "Сливнишки герой" (Сливница). Успехът за тима на Венци Рангелов идва точно преди дербито срещу Пирин (Разлог) в сряда. Двата отбора завършиха двубоя с по 10 души. В 42-ата минута играч на домакините пое към съблекалните, а в 58-ата минута и Цветомир Генов от гостите получи директен червен картон.

В 5-ата минута Христо Петров откри резултата за гостите. В 62-ата минута Кристиян Кочилов отбеляза втори гол за Сливница от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Христо Петров. Крайното 0:3 бе оформено от Милатинов, който получи отличен пас от Кочилов и не сгреши.

В следващият 33-ти междинен кръг от Югозападната "В" група отбора на "Струмска слава 1927" гостува в Бистрица на местния "Витоша". Срещата е в сряда 11 май от 17:00 часа