Loading

Велбъжд победи Струмска слава

Победа постигна отборът на ФК "Велбъжд". С решаващ гол на Мирослав Петров в даденото 3- минутно продължение, кюстендилци спечелиха трите точки на стадион "Осогово", след 2:1 над "Струмска слава"- Радомир.

Гостите поведоха в резултата още в 5- та минута, чрез Йордан Йорданов. Домакините изравниха в 71- та, когато точен бе Велизар Мирчев. В основата и на двете попадения за "Велбъжд" бе влезлият като резерва Георги Желев, който асистира за двете попадения.

Срещата пропуснаха наказаните Кирил Вълов и Адриян Бачовски, който гледаха от трибуните, в компанията на дузина фенки на футболистите и отбора. Велизар Мирчев влезе през втората част, като лични проблеми му попречиха да бъде в пълна кондиция за мача.