Loading

Голов рекорд на мача Егълница и Светля , футбулист от Долни Раковец псува възмутително

Отборът на „Левски” (Егълница) беше участник в най - резултатния мач от първия пролетен кръг на Южната „А” ОФГ и запази преднината си от три точки на върха на класирането.
В Егълница зрителите видяха 10 гола, от които осем във вратата на гостуващия тим на Светля. С по две попадения се записаха Даниел Данаилов и Кирил Кирилов от домакините, а останалите голове за победителите вкараха Калоян Куцаров, Йордан Тонев, Кристиян Нинов и Ивайло Йорданов. За гостите точни са били Адриян Мирков и Явор Йорданов. Интересното е, че първото полувреме е завършило при резултат 0 : 0, а първото попадение е вкарано чак в 48-та минута. От тукдо края на мача обаче публиката е гледала издание на популярната преди време рубрика „Гол след гол”. Другият претендент за челото –„Ботев” (Друган) е бил повече от убедителен при гостуването си на „Свраките” в Гълъбник, където е надделял с 5 : 0 над домакините, носещи звучното име „Свраките” Марио Йорданов е открил резултата в 27-та минута, Веселин Димчев е удвоил в 32-та. След това са вкарани два гола от Денислав Даскалов, съответно в 48-та и 56-та минута, а крайното 5 : 0 е оформено от Юлиян Душков в 89-та минута на мача. В Копаница местният „Бенковски” е спечелил с 4 : 0 домакинството си над „Верила”, пише вестник "Съперник".

През първото полувреме точни за домакините са били Юсеин Юсеинов и Бисер Петков, през второто още един гол е вкарал Юсеин Юсеинов, а последното попадение девет минути преди края е отбелязал Марио Първанов. В Дрен отборът, носещ името на селото е спечелил с 2:0 срещу „Сарата” (Долни Раковец) Головете са паднали в последния половин час на срещата, вкарани от Милен Тодоров в 63-та минута и Светлин
Рударски в 85-та. След края на мача е имало грозни сцени, в които футболистът на гостите Адр. Цанов е демонстрирал липсата на каквато и да е култура, като е псувал съдийската бригада./ZaPernik.com/